Kontakty

Toby Garfitt, D. Phil. (Oxon), zahranicní odborný pracovník
(toby.garfitt@magd.ox.ac.uk)

Jeremy Garlick, M. A., zahraniční lektor
(jeremygarlick@yahoo.co.uk)

Mgr. Dagmar Garlick, M. A., lektor
(dasha_garlick@yahoo.com)

Dr. Gregory Hurworth, zahraniční lektor
(greghurworth@gmail.com)

Mgr. Dana Straková, lektor
(dana.strakova@gmail.com)

Mgr. Jakub Hamza, lektor
(jakub.hamza@upol.cz)

Manuela E. Gheorghe, D. Phil., řešitelka projektu a projektová manažerka, koordinátor pro jazykovědu
(manuela.gheorghe@upol.cz, tel. 585 633 575, 733 690 853)

Jan Křipač, Ph.D., koordinátor oboru filmová a divadelní věda
(jan.kripac@gmail.com)

doc. PhDr. Lubor Kysučan, Ph.D., koordinátor oboru klasická filologie
(lubor.kysucan@upol.cz, telefon 585 633 555)

Prof. PhDr. Jaroslav Miller, M.A., Ph.D., koordinátor oboru historie
(Jaroslav.Miller@seznam.cz, tel. 774 626 670)

Jozef Matula, Ph.D., koordinátor oboru filozofie
(jozef.matula@gmail.com, jozef.matula@upol.cz)

PhDr. Eva Vičarová, Ph.D., koordinátor oboru muzikologie
(EvaVicarova@seznam.cz; tel. 585 633 291, 585 633 283)

Mgr. Pavel Waisser, Ph.D., koordinátor oboru dějin umění
(pavelwaisser@seznam.cz, tel. 777 989 908)

Václav Baláček, koordinátor fy České překlady
(balacek@ceskepreklady.cz)

Petr Balcárek, Ph.D., koordinátor projektu
(petr.balcarek@upol.cz)

Mgr. Karolina Haiderová, korektorka českého jazyka
(Karolina.Haiderova@seznam.cz)

Mgr. Bronislava Macháčková, koordinátor pro práci s cílovou skupinou a administrativní asistentka
(bronislava.machackova@upol.cz, tel. 585 633 039)

Medard Kuřímský, webmaster
(medard.kurimsky@upol.cz, tel. 585 633 049)

Ing. Petra (Neplechová) Ochmannová, finanční manažerka
(petra.ochmannova@upol.cz, tel. 585 631 404)